top of page

DİJİTAL STANT

AB INDUSTRIALS
PRIMETALS
AVEKS
REPAMET
HERAEUS
KİLTAŞ
LUXMET
METSER

DİJİTAL STANT KİRALAMA

1.250 Euro+KDV

Dijital Stant Kiralama Koşulları:

 1. Dijital stant içerisinde fotoğraf galerisi, video galerisi, katalog, fiyat listesi gibi butonlar oluşturularak ilgili materyallerin eklenmesi sağlanacaktır.

 2. Dijital stant yetkilileriyle ziyaretçiler canlı görüşebilecek, dosya paylaşımı yapılabilecek ve stant yetkilisinin tercihiyle ziyaretçi ile görüşme sağlayabilecektir.

 3. Dijital standınıza özel anket oluşturabilme ve ziyaretçilerden geri bildirim alabilme imkanı sağlanacaktır.

 4. Ziyaretçiler tüm dijital stant ürünlerinizi, sanal çantalarına atabilir ve indirilebilir olacaktır.

 5. Etkinlik öncesinde ya da etkinlik sırasında ziyaretçi ve dijital stant yetkilisi arasında randevu modülüyle belirlenen saat ve tarihte bire bir görüşmeler organize edilip gerçekleştirilebilecektir.

 6. Dijital standlara ziyaretçiler iletişim bilgilerini içeren kartvizitlerini bırakabiliyor olacaktır.

 7. Dijital stant katılım firmasına kullanıcı eğitimi verilecektir.

 8. Ortak Katılımcı, Sempozyum Koordinatörlüğü’nün onayına tabidir. Hakkında bilgi verilmemiş veya Sempozyum Koordinatörlüğü tarafından reddedilmiş olan Ortak Katılımcı, dijital stanttan uzaklaştırılır. Sempozyum Koordinatörlüğü’nün yazılı onayı ile katılan Alt-Katılımcı ve dolaylı temsil edilen şirketler Sempozyum Koordinatörlüğü’ne karşı müştereken ve mütessilen sorumludur.

 9. Dijital standa katılım hakkının bir başkasına ihale edilmesi ve/veya devri yasaktır.

 10. Katılımın teyit edilmesinden sonra dijital stant katılımını iptal etmek ve/veya sözleşmeyi feshetmek Katılımcı açısından mümkün değildir.

 11. Sempozyum Koordinatörlüğü’de oluşacak şartlara göre, dijital stant, zaman ve yer olarak tekrardan programlanabilir, tüm katılım sözleşmeleri, Sempozyum Koordinatörlüğü tarafından önerilen ölçü ve konuma ilişkin düzeltmeler dışında - tekrardan programlanmış etkinlik için bağlayıcılık arz eder. Programı yeniden yapılmış etkinlikte herhangi bir sebepten dolayı yer almayan Katılımcı’ya Sempozyum Koordinatörlüğü’nün iade ödeme yükümlülüğü de bulunmamaktadır.

* Firma yeriniz ödeme yapıldıktan sonra kesinleşecektir.

Your content has been submitted

Dijital Stant Başvurusu

Bu formu doldururken girdiğiniz bilgileri dikkatli şekilde doldurunuz. Girdiğiniz bilgiler dijital stant sayfalarında firmanızın nasıl görüneceğini belirleyecektir. Hatalı bir veri girdiğinizi düşünüyorsanız aşağıda belirtilen iletişim adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

Stant Sözleşmesi Yükle

"Dijital Stant Formu"nu doldurup imzalı şekilde bu alana yükleyiniz.

Dekont Yükle
Firma Logosu Yükle (png, jpeg)
Firma Logosu Yükle (Diğer Formatlar)
iss 2021.png

Örnek Logo görselidir. 

Lütfen logonuzu kare formatında ve 15 MB boyutunu aşmayacak şekilde yükleyiniz. 

Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyiniz.

Başarıyla gönderildi.

bottom of page